Pension Fortuna
Datum příjezdu
Datum odjezdu

Vybavení a služby - Pension Fortuna

  • Přijeďte i s vaším psem, za kterého nemusíte nic platit.
  • Vaše auto zdarma zaparkujete na parkovišti v blízkosti objektu.
  • Samozřejmostí je bezdrátové připojení k internetu na pokoji.
  • Při odpočinku na pokoji oceníte televizi.

Otevírací doba - Pension Fortuna

Čas příjezdu: od 16:00Čas odjezdu: do 10:00 Platební karty nepřijímáme - u pensionu však bankomat.

Ubytování a služby - Pension Fortuna

Každá ubytovací jednotka v Pensionu Fortunavlastní koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou, umyvadlem a sociálním zařízením. Do výbavy patří pohodlné postele s kvalitními matracemi, posezení, minibar nebo kuchyňský kout, v celé budově se prostřednictvím wi-fi signálu bezplatně připojíte k internetu. Využívat můžete společenskou místnost, ve které si zahrajete kulečník, relaxovat budete v infrasauně a tělo si protáhnete v posilovně. Nechybí prostory k uložení bicyklů a lyží, horská kola vám zde také zapůjčí. Po předchozí domluvě a za příplatek se ubytujete i se svým domácím zvířetem.

Stravování - Pension Fortuna

Na snídani a případně i večeři si zajdete do Snack baru, sídlícího v přízemí Pensionu Fortuna. Barové zázemí je kvalitně zásobené nealkoholickými i alkoholickými nápoji, milovníci vína si potěší nabídka výtečných produktů vinařů z jihomoravských Valtic. Během letní sezóny je v provozu zahrádka s dětským koutkem a grilem. Dají se zde pořádat oslavy nebo svatby do 30 hostů.

Dopravní přístupnost - Pension Fortuna

Pension Fortuna v Halenkově stojí u silnice č. 487, vedoucí ze Vsetína (hlavní komunikace č. 57) údolím pod Javorníky k hranicím se Slovenskem. Ze severní strany se na ni můžete napojit také z hlavních tahů č. 35 (E442) a č. 56. Od vlakové stanice Halenkov se k ubytování projdete po svých čtvrt hodiny, zastávka linkových autobusů se nachází v těsné blízkosti pensionu.

Okolí - Pension Fortuna

Během zimního pobytu v Pensionu Fortuna si kvalitně zalyžujete ve skiareálu Vranča v sousedním Novém Hrozenkově i v dalších střediscích. Okolní kopce jsou rájem také pro vyznavače běžek. Do nedaleké Karolinky se vydejte na návštěvu Muzea sklářství a k souboru lidových staveb. Dobře dostupné je odtud Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm.

Další informace - Pension Fortuna

V blízkosti obce Halenkov je pořádán např. Sklářský jarmark v obci Karolínka, Hrozenkobraní v Novém Hrozenkově, Zvonečkový jarmark v Dřevěném městečku nebo Svatojánský večer ve Valašské dědině.